نحوه نگهداری میکروسمنت

نحوه نگهداری میکروسمنت
میکروسمنت متریالی نسبتا جدید و تا حدودی ناآشنا برای عموم مردم است و به دلیل وجود داشتن متریال و پودرهای متفاوت در بازار و سخت بودن تشخیص متریال تقلبی یا با کیفیت پایین از متریال میکروسمنت واقعی و با‌کیفیت اطلاعات درستی درباره نحوه ...

فهرست مطالب

میکروسمنت متریالی نسبتا جدید و تا حدودی نا آشنا برای عموم مردم است و به دلیل وجود داشتن متریال و پودرهای متفاوت در بازار و سخت بودن تشخیص متریال تقلبی یا با کیفیت پایین از متریال میکروسمنت واقعی و با‌کیفیت اطلاعات درستی درباره نحوه نگهداری میکروسمنت وجود ندارد.

ماهیت میکروسمنت هشتیکو

شاید شما هم شنیده باشید که شرکت ها و یا افرادی که که از میکروسمنت استفاده می‌کنند آن را به عنوان متریالی ظریف و آسیب‌پذیر می‌شناسند و نحوه نگهدری از میکروسمنت را پیچیده می‌دانند، میکروسمنت خودرنگ پرسلان هشتیکو به دلیل داشتن سنگدانه های طبیعی و معدنی ماهیتی شبیه به سنگ واقعی دارد و نگهداری از آن بسیار ساده است و به همین دلیل سطح تمام شده کار آنتی باکتریال و نانو بوده و در مرحله اول گرد و خاک و آلودگی را از سطح خود دفع می‌کند و قابل نفوذ نیست پس سطح آن کثیف نمی‌شود و حتی نیاز به گردگیری ساده هم ندارد مگر اینکه مستقیما با منبع آلودگی تماس پیدا کند.

آلودگی های جزئی

نحوه نگهداری میکروسمنت هشتیکو به دلیل داشتن این مواد طبیعی به جای رنگ شیمیایی آسان بوده و نیاز به دقت زیادی ندارد. در ابتدا اگر آلودگی جزئی باشد میتوانید با یک پاک‌کن تمیز و با حرکات ضربه ای (تا سطح پاک‌کن خراشیده نشود.) لکه هارا پاک کنید،   و یا با یک دستمال نم دار سطح میکروسمنت را به راحتی تمیز کنید.

تمیز کردن میکروسمنت

برای تمیز کردن آلودگی های جدی تر از پارچه و یا ابر کمک بگیرید اما می‌توانید از شوینده های تند استفاده کنید. ابزار زبر مثل اسکاچ و سیم به میکروسمنت آسیبی نمی‌رساند اما ممکن است به لاک رویه آسیب برساند و عایق بودن آن را از بین ببرد.   

پس به دلیل سادگی نحوه نگهداری میکروسمنت و آنتی‌ باکتریال بودن این متریال شما به راحتی می‌توانید از این متریال استفاده کنید و نگران کثیف شدن سطح کار خود نباشید.    

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تولید پودر میکروسمنت
تولید پودر میکروسمنت
نحوه نگهداری میکروسمنت
نحوه نگهداری میکروسمنت
قیمت میکروسمنت
قیمت میکروسمنت (پودر + اجرا بهمن 1401)
میکروترازو
میکروترازو چیست؟ (عکس + قیمت بهمن 1401)